Produkt dnia
Łata Niwelacyjna SOUTH AGR 5m+pokrowiec+libelka
Łata Niwelacyjna SOUTH AGR 5m+pokrowiec+libelka

250,00 zł

203,25 zł

szt.
Niwelator Laserowy QUADRUM ONE TOUCH 410S+statyw+łata
Niwelator Laserowy QUADRUM ONE TOUCH 410S+statyw+łata

4 090,00 zł

3 325,20 zł

szt.
Laser zielony Leica PREXISO PLC30GLI
Laser zielony Leica PREXISO PLC30GLI

450,00 zł

365,85 zł

szt.
Laser  Huepar nowy model 2024 W04CG 4D 4x360
Laser Huepar nowy model 2024 W04CG 4D 4x360

1 750,00 zł

1 422,76 zł

szt.
Niwelator laserowy obrotowy FL 220HV , FR 60-MM promocja
Niwelator laserowy obrotowy FL 220HV , FR 60-MM promocja

3 950,00 zł

3 211,38 zł

szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Niwelator Lamigo SPIN 305 +Statyw STLQ3M +Łata

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 2 900,00 zł

Cena regularna:

2900.00
Cena netto: 2 357,72 zł

Cena regularna:

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FUKUDA / Lamigo
Kod produktu: 1E4B-486D6

Opis

           
 
.
Automatyczny Horyzontalny Rotacyjny
Niwelator Laserowy
Lamigo SPIN 305+statyw+łata
z funkcją ustawiania spadków
w płaszczyznach X lub Y


Lamigo SPIN 305 to sprawdzony instrument o dużej funkcjonalności w bardzo przystępnej cenie!

5 lat gwarancji:

Lamigo udziela 5-letniej gwarancji producenta na ten laser budowlany SPIN 305
. Nie ma potrzeby rejestracji ani dodatkowej zgody. Podczas składania zamówienia wszystkie dane są zapisywane, dzięki czemu i dlatego masz 5-letnią gwarancję od daty zakupu

.

Laser SPIN 305 to nowoczesny, jednak przystępny cenowo budowlany instrument pomiarowy służący do realizacji płaszczyzn poziomych oraz pochylonych (w trybie manualnym) o zadany za pomocą pilota zdalnego sterowania spadek.
Instrument jest przede wszystkim bardzo łatwy w obsłudze i nadaje się do pracy już w kilka sekund po ustawieniu na posadzce lub statywie i uruchomieniu. Jest w stanie obsługiwać ciągłe i długotrwałe prace, nawet do 30 godzin na jednokrotnym ładowaniu akumulatora. Jest niezastąpiony przy ułatwieniu zadań wykonywania idealnie poziomych posadzek czy wylewek, a dzięki możliwości wyznaczania jedno lub dwuosiowych spadków również pochyłych, np. w garażach podziemnych, na basenach, dużych myjniach samochodowych czy innych pomieszczeniach technicznych.
Instrument charakteryzuje się w pełni automatycznym procesem samopoziomowania. Emituje widzialne wiązki czerwonego światła laserowego, oferując przy tym wybór rodzaju promienia: rotacyjnego, oraz skanowania z czterostopniową regulacją zakresu szerokości. Elektroniczny kompensator eliminuje potrzebę poziomowania instrumentu przy pomocy libelli, a funkcja ustawiania spadków pozwala na pochylenie głowicy i projekcję płaszczyzny nachylonej w osiach X lub Y. Prędkość obrotową reguluje się czterostopniowo, a całość obsługi i wykonywania pomiarów z powodzeniem może wykonywać jedna osoba za pomocą pilota zdalnego sterowania.

 
Prędkość rotacji głowicy laserowej jest regulowana 4-stopniowo od 60 do 600 obr/min., dając tym samym stabilny i pewny odbiór sygnału dla wszystkich detektorów laserowych dla maszyn budowlanych.
.
Laser SPIN 305, pracujący w poziomie oraz w pochyleniu o dowolnie zadany spadek (do ±7% w każdej; w sumie nie więcej niż ±7% w obu osiach), zastępuje z powodzeniem tradycyjny niwelator optyczny oraz laser montażowy w pracach na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.
.
Bardzo wytrzymała i zwarta, pyło- i wodoodporna obudowa spełnia wymogi restrykcyjnej klasy szczelności IP54
.
PRECYZYJNE DZIAŁANIE, WIELE POŻYTECZNYCH FUNKCJI
.
  • Dzięki elektronicznemu kompensatorowi urządzenie jest samopoziomujące i automatycznie wyznacza płaszczyznę poziomą w zakresie ±5°
  • Dioda laserowa 635nm emituje dobrze widzialne czerwone światło
  • Zasięg pracy niwelatora aż do 500m (z detektorem) po okręgu 360° w każdych warunkach oświetleniowych
  • Duża dokładność: ok. ±1,5mm / 10m w poziomie
  • Cztery prędkości obrotowe w pełni dostosowuje urządzenie do warunków oświetlenia i realizowanych zadań
  • Czterostopniowa funkcja skanowania daje wyraźną poziomą linię (możliwość uzyskania tzw. poziomicy laserowej)
  • Funkcja TILT, informująca o wychyleniu instrumentu poza zakres samoniwelacji w poziomie zapobiega powstawaniu błędów pomiarowych
  • Pilot zdalnego sterowania pozwala na obsługę lasera z każdego kierunku oraz umożliwia jednoosobową pracę z niwelatorem
  • Odbiornik (detektor) wyposażony w dwa ekrany LCD z przodu i z tyłu
  • Zabezpieczenie przed kurzem i wilgocią IP54 czyni ten instrument przystosowanym do wyjątkowo trudnych warunków placu budowy
.
Możliwość wyłączenia funkcji samopoziomowania w celu pracy z laserem w trybie ręcznym przy dużym pochyleniu

PARAMETRY TECHNICZNE
.
1. NIWELATOR LASEROWY SPIN 305
.
Funkcja trybów
automatyczny (auto):
ręczny (manual):

tak
tak
Praca w płaszczyźnie
poziomej:
pochylonej (w trybie ręcznym):

tak
tak
Liczba kierunków płaszczyzn pochylonych: 2
Zakres realizowanego pochylenia: do ±7% w każdej osi; w sumie nie więcej niż ±7% w obu osiach
Dokładność: ±1,5mm / 10m
Zasięg pracy (z detektorem): do 500m po okręgu 360°
Zakres pracy pilota: z każdego kierunku po okręgu 360°
Zakres samoniwelacji: ±5°
Kompensator: elektroniczny
Prędkości rotacji: 60, 120, 300, 600obr./min.
Długość fali światła: 635nm
 Zabezpieczenie przed nieprawidłowymi odczytami: tak
Norma pyło- i wodoszczelności: IP54
Zakres temperatur pracy: -20°C do +50°C
Mocowanie: wolno stojący lub pod gwint
ISO 5/8” x11
Wymiary: 190x145x166mm
Ciężar: 1,2kg
Gwarancja: 5 lat

2. STATYW KORBOWY STLQ3M
.
Statyw posiada wyjątkowo duży zakres regulacji wysokości rozstawienia już od 96cm do aż 300cm.
.
Solidny statyw przeznaczony do pracy z niwelatorami laserowymi, również tymi najcięższymi. Regulowane nogi i wysuwana na korbę kolumna z podziałką milimetrową dają możliwość dokładnej regulacji wysokości w zakresie od około metra do aż trzech metrów.
Statyw wykonany jest z anodowanego aluminium, co zapewnia wysoką sztywność przy niewielkiej masie. Blokada kolumny oraz blokady nóg, zapobiegają samoczynnym zmianom wysokości pracy. Statyw może być używany na zewnątrz i wewnątrz budynku (gumowe stopki i/lub kolce nóg). Dzięki gwintowi 5/8", nadaje się do pracy ze znakomitą większością urządzeń laserowych dostępnych na rynku.
.
  • typ głowicy: płaska
  • kolumna korbowa z podziałką: tak
  • średnica głowicy: 110mm
  • typ śruby sprzęgającej: uniwersalna 5/8" x 11
  • efektywna wysokość rozstawienia: od 96cm do 300cm
  • ciężar: 5,7kg
.
3. ŁATA LASEROWA LTL24
  • długość po złożeniu: 1,30m
  • długość maksymalna : 2,40m
  • libelka: tak
  • pokrowiec: tak
  • ciężar: 1,0kg
 
 
 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl