Produkt dnia
Łata Niwelacyjna SOUTH AGR 5m+pokrowiec+libelka
Łata Niwelacyjna SOUTH AGR 5m+pokrowiec+libelka

250,00 zł

203,25 zł

szt.
Niwelator Laserowy QUADRUM ONE TOUCH 410S+statyw+łata
Niwelator Laserowy QUADRUM ONE TOUCH 410S+statyw+łata

4 090,00 zł

3 325,20 zł

szt.
Laser zielony Leica PREXISO PLC30GLI
Laser zielony Leica PREXISO PLC30GLI

450,00 zł

365,85 zł

szt.
Laser  Huepar nowy model 2024 W04CG 4D 4x360
Laser Huepar nowy model 2024 W04CG 4D 4x360

1 750,00 zł

1 422,76 zł

szt.
Niwelator laserowy obrotowy FL 220HV , FR 60-MM promocja
Niwelator laserowy obrotowy FL 220HV , FR 60-MM promocja

3 950,00 zł

3 211,38 zł

szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Laser liniowy krzyżowy GEO-FENNEL EL 609 zestaw

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 700,00 zł

Cena regularna:

700.00
Cena netto: 569,11 zł

Cena regularna:

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 2.66667
Producent: GEO-FENNEL
Kod produktu: A726-648CD_20140602215036

Opis

 

Laser liniowy krzyżowy GEO-FENNEL EL 609 zestaw

 

NOWOŚĆ

Nowoczesny laser krzyżowy w super cenie z serii Ecoline niemieckiej marki geo-FENNEL w zestawie ze statywem. Gotowy komplet do przyspieszenia prac wykończeniowych.


 

Laser liniowy krzyżowy EL 609 to przyrząd najnowszej generacji przeznaczony do usprawniania podstawowych zadań budowlanych i montażowych. Dzięki atrakcyjnej cenie i prostej obsłudze laser jest dostępny dla każdego wykonawcy popularnych prac wykończeniowych i montażowych. Przyrząd gwarantuje błyskawiczne przygotowanie miejsca pracy i natychmiast po włączeniu emituje dwie dokładne wiązki światła krzyżujące się pod kątem prostym. Renomowana i wyspecjalizowana firma geo-FENNEL wykorzystując najnowocześniejsze diody laserowe zadbała, aby linie padające na ściany i elementy konstrukcji były bardzo dobrze widoczne, nawet przy dużej ilości światła zastanego.

W super cenie nabywca otrzymuje łatwy w obsłudze i przyjazny w działaniu kompletny zestaw, w skład którego wchodzi laser krzyżowy, statyw z kolumną na korbkę, uchwyt wielofunkcyjny, baterie oraz poręczna torba do przechowywania i transportu. Wszystkie elementy składowe zestawu są idealnie spasowane i tak przygotowane, aby łatwo i szybko zacząć pracę.

Laser krzyżowy liniowy EL 609 to najnowocześniejszy przyrząd laserowy. Jego konstrukcja, opracowana przez wykwalifikowanych niemieckich konstruktorów charakteryzuje się wysoką trwałością i bezawaryjnością. Przyrząd prawidłowo eksploatowany i użytkowany zgodnie z przyjętymi standardami pracy odwdzięczy się znacznie dłuższym okresem eksploatacji i parametrami technicznymi osiąganymi przez zdecydowanie droższe urządzenia. Zastosowanie profesjonalnych diód laserowych zaowocowało rewelacyjnym zasięgiem, niespotykanym dotąd w tej klasie urządzeń, wynoszącym nawet do 50 m w zależności od nasłonecznienia pomieszczenia.

Sprawdź jakie to łatwe. Po prostu kup, włącz i pracuj. Jakąkolwiek czynność masz do wykonania wewnątrz pomieszczeń, ustawianie płytek ceramicznych, wierconych otworów, przenoszenie poziomów lub precyzyjne wyrównywanie drzwi i okien, czy też wieszanie półek i obrazów, od teraz wykonasz je wszystkie zdecydowanie szybciej, a co najważniejsze równo, i dokładnie. Znajdujące się w zestawie baterie alkaliczne wystarczają na 18 h ciągłej pracy. Osobne włączanie poszczególnych linii pozwala oszczędzać baterie, przedłużając gotowość do pracy.

Laser liniowy krzyżowy EL 609 został wyposażony w nowoczesny kompensator najnowszej generacji. Jest wykonany z najwyższej jakości komponentów i nie wymaga od użytkownika wykonywania żadnych dodatkowych czynności regulacyjnych. Przed przystąpieniem do pracy wystarczy ustawić laser w preferowanym miejscu, a jego automatyka ustawi się samoczynnie w poziomie i pionie. W komplecie użytkownik otrzymuje uchwyt umożliwiający ustawienie lasera na ścianie, elementach stalowych i statywie fotograficznym z gwintem 1/4".

 

 

CECHY SZCZEGÓLNE

 

Nowoczesny laser krzyżowy w pełnym zestawie dla każdego. Wygodna praca w domu i na budowie:

  • Samopoziomujący – błyskawiczne przygotowanie do pracy bez konieczności ręcznego poziomowania.
  • Wiązka krzyżowa – dokładne wyznaczanie poziomów i pionów.
  • Alarm o niespoziomowaniu – sygnalizacja optyczna wychylenia przyrządu poza zakres samoregulacji eliminuje powstawanie błędów.
  • Wielofunkcyjny odłączany uchwyt – do montażu urządzenia na ścianach, profilach stalowych, grzejnikach (magnetycznie) i statywach  ¼".
  • Zmodernizowany kompensator o mocnej konstrukcji nie wymaga stosowania blokady transportowej.
  • Praca w każdych warunkach – dzięki uszczelnionej obudowie zgodnie z normą IP 54.
  • Praca w ujemnych temperaturach – przyrząd przystosowany do całorocznej pracy.
  • Osobne załączanie poszczególnych linii.
  • Lekki aluminiowy statyw w zestawie stanowi solidne oparcie dla instrumentu zwiększając precyzję pomiarów – maksymalna wysokość rozstawienia 127 cm
  • Płynna regulacja wysokości linii poziomej dzięki wysuwanej na korbę kolumnie.
  • Pokrowiec transportowy z uchwytem na ramię – mieści cały zestaw i doskonale zabezpiecza go w czasie transportu i przechowywania.
 
Laser liniowy krzyżowy EL 609
Nazwa Wartość
Dokładność instrumentu ± 3 mm / 10 m
Zakres automatyki poziomowania ± 3°
Zasilanie bateryjne 3 x AA
Czas pracy – komplet baterii 18 h
Klasa lasera/długość fali 2/635 nm
Diody laserowe liczba/długość fali 2/635 nm
Średnica strefy widoczności lasera N/O* 36 m/50 m
Sposób mocowania instrumentu gwint 1/4'', magnes
Zakres temperatur pracy -10 °C – +45 °C
Klasa szczelności obudowy IP 54
Masa instrumentu 0,4 kg
Wymiary transportowe instrumentu 15,5 x 16 x 7 cm
*warunki typowe dla pomieszczeń – ściana biała, natężenie oświetlenia 250 lx
N – oko nieuzbrojone, O – okulary wzmacniające
 
Statyw  
Typ głowicy płaska, okrągła, obrotowa
Wymiary głowicy (średnica) 5 cm
Typ śruby sprzęgającej zintegrowana 1/4'' x 11
Efektywna wysokość rozstawienia 45 do 127 cm
Zakres swobodnego ruchu kolumny 31 cm
Liczba kolumn wysuwanych statywu 1
Sposób wysuwania kolumny centralnej mechaniczny, na korbę
Libella wbudowana w statyw 1
Sposób blokady nóg statywu klamry zaciskowe
Blokada nadmiernego rozstawu nóg statywu rozpórki nóg
Masa statywu 0,74 kg
Wymiary transportowe statywu (długość/średnica) 49,5 x 11,5 cm

 

 W SKŁAD WYPOSAŻENIA WCHODZI:

 laser krzyżowy, statyw, uchwyt wielofunkcyjny, baterie oraz poręczna torba do przechowywania i transportu.

 

Zestaw jest
NOWY, NIEUŻYWANY.

Oferujemy serwis
GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY.

Na laser udzielana jest
18-M-CY GWARANCJA.
.
WYSTAWIAMY FAKTURY VAT
CENY AUKCJI SĄ CENAMI BRUTTO
.
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami poprzez email
lub telefonicznie: 600 992 709.
Służymy pomocą!
 
 
 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl